ثبت نام پنجشنبه, 10 اسفند 1402
 
 موقعیت شما: خدمات
Small width layoutMedium width layoutMaximum width layout Small textMedium textMaximum text Back01Back02Back03

کمينه
خدمات مجتمع اره تیز کنی ونوس

ابزار آلات دیاموند DIA

ابزار آلات دیاموند به علت ساختار خاص خود از کارایی بالاتری نسبت به نمونه های مشابه تنگستن خود برخوردار هستند، ساختار خاص این ابزار ها باعث می گردد سرویس دهی به این ابزار ها با دستگاه های معمولی امکان پذیر نبوده و نیاز به تکنولوژی خاصی می باشد. این مجتمع افتخار دارد اولین واحد سرویس دهی به این ابزار در ایران می باشد.

واحد جوش اره های الماسه
اره های الماسه به علت وجود اجسام سخت و گاهی سنگ و غیره در هنگام برش برخورد کرده و باعث شکستن الماس می شود. مجتمع ونوس با دارا بودن ماشین آلات پیشرفته در راستای جوشکاری دندانه های الماس از قطر 2mm تا 2cm توانایی بالایی است و پس از جوش با دستگاه CNC  بغل سابی شده تا با الساقی دندانه های موجود در اره همسان شده و هیچ گونه تفاوتی بین دندانه جوش داده شده و دندانه فابریک نمی باشد و در صورت شکستن دندانه جوشکاری شده توسط این مجتمع و سالم بودن دندانه های فابریک ، این مجتمع به صورت رایگان دندانه های شکسته را ترمیم می نماید.
 

واحد سرویس اره های H.S.S
بدین وسیله با افتخار اعلام می دارد این مجتمع برای اولین بار در ایران تنها دارنده دستگاه CNC خدمات اره های دیسکی HSS آب صابونی آلومینیوم مس و برنج بر حداقل 4 به بالا (به صورت سفارشی ) و از قطر 14cm تا قطر 76cm به صورت معمول و با بالاترین کیفیت و استاندارد روز آلمان را دارا می باشد. کلیه عملیات تیزکاری بر روی اره های HSS توسط ماشین آلات CNC-LOROCH آلمان و با دستگاه های CBN انجام شده است.
 

واحد تابگیری
مجتمع ونوس تنها مرکز دارای ماشین آلات تابگیری در ایران بوده و با دقت 0.05 % توانایی تابگیری انواع اره های الماسه را دارا بوده و این عملیات با ضمانت انجام شده و بروز هر گونه مشکل در این راستا را پذیرا می باشد.
 

سرویس انواع اره های الماسه  چوب ، MDF ، HDF ، HPL ، آلومینیوم و نئوپان بری به شرح ذیل ارائه می گردد:


تیزکاری اره های الماسه

  1.  اره های الماسه قبل از تیز کاری شستشو داده شده تا سطح فلز از هر گونه نا خالصی پاک شود.
  2. قسمت پشت دندانه های الماسه که جزء بدنه C.V می باشند توسط ماشین آلات VOLLMER/AX 810 پشت برداری شده تا در هنگام برش دچار مشکل نشود و از ایجاد حرارت در هنگام برش جلوگیری به عمل بیاورد.
  3.  پس از پشت برداری اره های الماسه به منظور عملیات داخل زنی (FACE) در مقابل دستگاههای CHCECO این مرکز قرار می گیرند تا در زمان مناسب و با سنگ های دیاموند (الماسی) مختلفی که وجود دارند برای هر نوع دندانه الماسه سنگ مناسب جنس الماس بر روی دستگاه نصب شده و عملیات داخل زنی آغاز می شود تا لبه های بیرونی دندانه های الماسه که کار پرداخت دیواره برش را برعهده دارند انجام شده و به سطح تیز و برنده ای که نیاز دارند برسند.
  4.  پس از عملیات داخل زنی تیغ اره های الماسه برای مرحله تیز شدن بیرون دندانه (TOP) آماده می شود پس از شناسایی و محاسبه زوایای نوع پایه دندانه شناسایی زوایای روی دندانه الماسه. اندازه های بدست آمده بر روی دستگاه های VOLLMER/CX 100 CNC و پس از وارد کردن اندازه های بدست آمده در حافظه دستگاه CNC و ثبت اندازه های دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به کار کرده و اره الماسه را به نهایت تیز بودن و برندگی لازم می رساند.
  5. پس از پایان عملیات تیزکاری اره های الماسه داخل روغن مخصوصی که در راستای جلوگیری از زنگ زدگی اره ها استفاده می شود گذاشته می شوند و بسته بندی به صورت استاندارد جهانی انجام می شود.

تیزکاری تیغه های ابزا زن الماسه و HSS

سرویس انواع توپی های الماسه و HSS ابزارزن- زن ثابت جوشی
در این موارد به علت دارا بودن ماشین آلات متعدد و پیشرفته و در راستای تیز کاری توپ های الماسه و HSS ابزارزن و ؟؟؟زن از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و دارای حداکثر دقت می باشند.

  سرویس  انواع تیفه های تاپس، توپی پرداخت و الماسه های فرمینگ

سرویس انواع تیغ های توپی پرداخت و الماسه فرمینگ
تیغ های ذکر شده در بالا در استاندارد جهانی یکبار مصرف بوده و قابل تیزکاری مجدد نمی باشند. لذا به علت قیمت بالای تیغ های ذکر شده و عدم دسترسی آسان به این ابزار آلات در ایران مجتمع اره تیز کنی ونوس با دارا بودن ماشین آلات خاص توانایی تیزکاری این نوع تیغ ها را در ایران دارا می باشد.لازم به ذکر است تیغ های فوق فقط دو مرتبه قابل تیزکاری می باشند و در هر بار عملیات تیزکاری راندمان کاری این تیغ ها کاهش می یابد.

تیزکاری تیغ دنده ها

سرویس انواع تیغ رنده های الماسه و HSS و CV مجتمع ونوس دارای ماشین آلات پیشرفته ای در راستای تیز کاری تیغ رنده های الماسه و HSS و CV دارا بوده است. این نوع رنده های تجاری معمولا بعد از تیزکاری به حالت محدب یا مقعر درمی آیند که در این مجتمع این مشکل کاملا برطرف شده است و پس از تیغ کاری سطحی کاملا صاف بر روی تیغ رنده مشاهده می شود. لازم به ذکر است پس از عملیات تیزکاری عملیات پرداخت انجام شده تا نیازی به پلیسه گیری نداشته باشد و به راحتی بر روی دستگاه نصب شده و کارایی لازم را پیش از حد امکان داشته باشد.

 
کلیه حقوق این پورتال متعلق به مجتمع اره تیز کنی ونوس می باشد .